1. Ķermeņa

  Ķermeņa kopšanas procedūras veicu ar vācu profesionalo kosmētiku Weyergans High Care, ar kuru esmu pazīstama jau 12 gadus. Weyergans High Care pakalpojumi Latvijā ir pieejami jau vairāk kā 13 gadus. Weyergans High Care ir kļuvis par sinononīmu augstai skaistumkopšanas un veselības aprūpes pakalpojumu kvalitātei.

  Ķermeņa ietīšana ar kanēļa krēmu ir plaši izplatīta celulīta mazināšanas metode. Ķermeņa "ietīšana" ir viena no efektīvākajām procedūrām, ar kuru var ne tikai mazināt celulīta pazīmes, bet arī samazināt attiecīgo ķermeņa daļu apjomu.

  Procedūras laikā uz celulīta skartajām zonām iedarbojas ar speciāliem kosmētiskajiem līdzekļiem, kas paātrina asinsriti, veicina vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma.

  Tālāk seko speciālu kompresiju plēvju aptīšana, kas nodrošina audu kompresiju un aktivizē limfas drenāžu, kas ir pamatnoteikums celulīta mazināšanai. Jau pec pirmās procedūras ir vērojama apkartmeru samazināsanās 1-3 cm. Pēc 8 - 10 procedūrām mazinās ķermeņa apkartmeri, rezultāts kļūst ilgnoturīgs, āda kļūst gludāka un elastīgaka.

  Ķermeņa ietīšanu ar kanēļa krēmu ieteicams kombinēt ar citām ķermeņa kopšanas metodēm, tādām kā manualām masāžām un aparātu metodēm- vakummasāzu, ultraskaņu, elektrostimulāciju. 

  Ķermeņa ietīšanas procedūras laikā vienlaicīgi var veikt arī sejas kopšanas procedūras, tādejādi tiek ekonomets laiks!

  Ķermeņa ietīšanai izmantojamie kosmetiskie līdzekļi:

  1) Ķermeņa attīrīšana  ar dabiskiem proteīniem

  Galvenās sastāvdaļas - dabiskie proteīni, kumelīšu ekstrakts, alantoīns, sojas eļļa.

  Īpašības -  BODY PEELING satur sīkas daļiņas, kuras likvidē virspusējo pārragojušos ādas kārtu. Preparāta sastāvā esošā sojas eļļa,  alantoīns un kumelīšu ekstrakts mitrina un nomierina ādu. Dabiskie proteīni veicina ādas aizsargkārtas atjaunošanos.  Regulāra ādas virsmas raga kārtas likvidēšana reizi nedēļā vai divās nedēļās sekmē citu aktīvu preparātu labāku iedarbību.

  Pielietojums- ādas attīrīšanu jāveic regulāri reizi nedēļā. BODY PEELING preparātu ir viegli pielietot: mazgājoties dušā, ierīvējiet BODY PEELING mitrā ādā, pēc kam rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.

  2)  Cinnamon Cream- kanēļa krēms, produkts kombinētai kompresijas terapijai

  Raksturīgās īpašības- Kanēļa krēms ir paredzēts speciālai lietošanai WEYERGANS HIGH CARE Diferenciālā celulīta terapijā. Kanēļa krēms ir produkts lietošanai mājās vai salonā un to lieto vispārējā ādas stāvokļa uzlabošanai celulīta gadījumā. Pēc apstrādes ar kanēļa krēmu, āda kļūst gludāka.

  Lietošana - kanēļa krēmu uzklāj uz problemātiskajām zonām pēc ādas attīrīšanas. Tā kā kanēļa krēms satur daudz ēterisku eļļu, pēc tā lietošanas jānomazgā rokas un jāizvairās no tā kontakta ar acīm. Pēc krēma uzklāšanas āda var kļūt sārta. Šis sārtums ir normāla parādība un tā ir kā pazīme, ka ēteriskās eļļas iedarbojas uz audiem. 

  3) Kompresijas plēve- audu saspiešanai un limfas drenāžas aktivizēsanai.

  Papildus Weyergans High Care Cosmetics produktu lietošana-  diferenciālā celulīta ārstēšanā jāsāk ar iknedēļas pīlingu – Body Peeling, Alpha Mousse, „AE” Stick un Styler Creme. Weyergans High Care Cosmetics piedāvā plašu produktu klāstu celulīta mazināšanai un vispārējai ķermeņa kopšanai.

  Papildus informacija par visiem Weyergans High Care Cosmetics ādas kopšanas produktiem apskatāma www. weyergans.lv

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me