1. Masāža

    Masāža ir viens no vecākajiem dziedniecības veidiem. Tā iedarbojas gan psiholoģiski, gan fizioloģiski. Psiholoģiskās masāžas iedarbības pamatā ir labsajūta un atslābums, sava ķermeņa apzināšanās, ko sniedz patīkams pieskāriens. Fizioloģiskā masāžas iedarbība skaidrojama kā organisma atbildes reakcija uz masāžu kā mehānisku kairinātāju. Masāžas fizioloģiskās iedarbības mehānismi ir sarežģīti. Tajā iesaistītas daudzas organisma sistēmas, bet vadošā loma ir centrālai nervu sistēmai. Masāža iedarbojas uz visu organismu un visām tā sistēmām.

    Punktu masāža balstās uz Ķīnas tradicionālās medicīnas un filosofijas pincipiem par dzīvības enerģiju Ci un tās kustību pa neredzamiem kanāliem jeb meridiāniem. Gar iepriekš minētajiem kanāliem - meridiāniem atrodas 365 "dzīvības punkti". Sāpes un slimības ir līdzsvara zudums un enerģijas bloks. Punktu masāža mazina blokus un atbrīvo enerģijas plūsmu.

    Pēdu refleksogēno zonu masāža ir vispārēja organisma atveseļojoša masāža, kas paaugstina organisma adaptācijas spējas. Pēdu refleksogēnās zonas ir miniatūra visa cilvēka organisma veselības karte. Pēc masāžas kursa uzlabojas organisma funkcionālās spējas, asinsrite, mazinās spriedze, sāpes, tādejādi tiek dota iespēja organismam pašatveseļoties un atjaunoties!

  2. Aromapīlings


    Aromapīlings ir efektīva ēterisko eļļu formula, kurai ir daudzveidīga iedarbība ne tikai uz ādu, bet arī uz visu organismu kopumā. Tas veic vienlaikus gan ķīmiskā, gan enzīmu pīlinga funkcijas, jo tā efektivitāti nosaka ēterisko eļļu daudzie komponenti- fenoli, augļskābes, miecvielas, fermenti, kofermenti, vitamīni, mikroelementi, augu valsts prehormoni, šīs bioloģiski aktīvās vielas ir organismam nekaitīgās devās, tās papildina viena otru un savstarpēji potencē viena otras iedarbību. Atkarībā no aromapīlinga sastāva, tiek panakts aukstuma vai siltuma efekts. Efektivitāti un iedarbības dziļumu nosaka individuāli katram klientam. 

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me