1. Par mani

  Foto: Katrīna Ķepule

  Foto: Katrīna Ķepule

  Esmu absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti 1998.gadā, Rigas Kosmētikas skolas Talākizglītības programmu Kosmetoloģijā. Esmu sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste, masiere un kosmētiķe.

  Kopš 2004.gada līdz šim laikam strādāju Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā par profesionālās izglītības skolotāju. Studentiem, atbilstoši akreditētai izglītības programmai mācu ķermeņa kopšanas procedūras, elektroterapiju kosmetoloģijā un aromaterapijas pamatus. Sarkna krusta medicīnas koledžas  Ārstnieciskās masāžas studentiem mācu studiju ciklu "Masāža ar medicīniskajam ierīcēm", ka arī "Aromaterapijas pamatus'. Esmu izstrādajusi un vadu LAPOS apstiprinatus talakizglītības kursus " Krioterapijas metodes pielietojums kosmetoloģijā'., " Aromaterapijas metodes pielietojums pēdu masāžā'. 2011.gadā atvēru fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārsta un kosmētiķa praksi.

  Katram no mums, lai cik dažādi mēs esam un kādus ceļus ejam, ir dota iespēja iemācīties parūpēties par sevi un iemīlēt pasauli visapkārt.

  Procedūras, ko veicu, var palīdzet Jums justies labāk, mierīgāk, brīvāk, skaistāk. Klientiem veicu ārstnieciskas procedūras, tādas kā ārstniecisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu, ritmisko ķermeņa ierīvēšanu un estētiskas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, pielietojot ēteriskās eļļas. 

  Man patīk un interesē mācīties un dalīties ar savam zināšanām un prasmēm. Regulāri apmeklēju gan ārstu kvalifikācijas celšanas konferences, kursus, gan dažādas kosmētiķu kvalifikācijas pilnveides programmas, konferences, kongresus, kuros piedalos gan kā klausītāja, gan lektore, gan žūrijas locekle. 

  Patreizējās inereses saistītas ar personīgu garīgo izaugsmi, meditāciju, biodeju, kā arī brīvā laika pavadīšanu kopā ar saviem bērniem.

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me