1. Par mani

  Foto: Katrīna Ķepule

  Foto: Katrīna Ķepule

  Esmu absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti 1998.gadā, Rigas Kosmētikas skolas Talākizglītības programmu Kosmetoloģijā 2000.gadā. Esmu sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste, masiere un kosmētiķe.

  Kopš 2004.gada līdz šim laikam strādāju Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā par profesionālās izglītības skolotāju. Studentiem, atbilstoši akreditētai izglītības programmai mācu ķermeņa kopšanas procedūras, elektroterapiju kosmetoloģijā un aromaterapijas pamatus. RSU Sarkanā krusta medicīnas koledžas  Ārstnieciskās masāžas studentiem mācu studiju ciklu "Masāža ar medicīniskajam ierīcēm", ka arī "Aromaterapijas pamatus'. Esmu izstrādajusi un vadu LAPOS apstiprinatus tālākizglītības kursus " Krioterapijas metodes pielietojums kosmetoloģijā'., " Aromaterapijas metodes pielietojums pēdu masāžā'. 

  Mācīšanas procesu izjūtu kā tādu zināšanu filtrācijas un pārkārtošanas procesu, kad iegūtās zināšanas iziet caur manu saprašanas procesu un tad tiek nodotas tālāk, jau iegūstot manis radīto struktūru. Gandarījumu sniedz studentu teiktais:" Es sapratu', jo tik daudz ir informacijas un metodes, ko pielietot, ka, īpaši, sākumā, grūti noorientēties, kas, kā, kurā gadījumā un kam ir piemērots. 

  Gandarījumu sniedz arī pašas veiktās procedūras. Mana pārliecība, ka skaistums "nak no iekšām", tādēļ uzskatu, ka estētisko uzlabojumu pamatā ir iekšējā harmonija, tādēļ procedūrās izmantoju dažādas masāžas tehnikas un paņēmienus, kas šo iekšejo līdzsvaru palīdz iegūt. Procedūras sniedz gan iekšeja miera sajūtu, gan ādas veselības un estētikas uzlabojumus.  Klientiem veicu ārstnieciskas procedūras, tādas kā ārstniecisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu, ritmisko ķermeņa ierīvēšanu un estētiskas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, pielietojot ēteriskās eļļas. Kā jaunumu procedūru klāstā pievienoju Derma Oxy skabekļa mezoterapiju. 

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me