1. Kvalifikācijas pilnveides kursi kosmētiķēm

  Sejas masāža ar pusdārgakmeņiem.

  Sejas masāža ar pusdārgakmeņiem jeb kristāliem apvieno masāžas atslābinošo iedarbību ar dziedinošām kristālu vibrācijām, kas sniedz atslābinošu un atjaunojošu iedarbību uz visu organismu kopumā. Kristāli ir dabisks enerģijas avots, kurus efektīvi var pielietot arī skaistumkopšanā. Kristālu terapija pēc savas būtības ir kā dabiskas enerģijas injekcija. Kristālu masāžu var pielietot kā atsevišķu masāžas tehniku vai apvienot ar manuālām masāžas tehnikām.

  Kontakta masāža ar kristāliem ir ļoti efektīva prātu nomierinoša un atsābinoša metode. Iedarbība redzama arī fiziskā līmenī, jo tiek atslābināti saspringtie mīmikas muskuļi, mazināta sejas tūskainība, kā rezultātā tiek panākts liftinga efekts. Tā ir ļoti efektīva atjaunojoša metode negatīvo emociju izraisīto pazīmju mazināšanai. 

  Kursu mērķis:

  - dot priekštatu par biežāk izmantojamo kristālu ķīmisko uzbūvi, to iedarbību un izmantošanas iespejām, kristalu tīrīšanu;

  - apgūt sejas masāžu ar pusdārakmeņiem.

  Kursu laikā iespējams iegādaties masāžas sākuma darba komplektu, kas izveidots no sešiem pāriem kristālu. Cena EUR 84.00.

  Kursu programma apstiprināta Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijā, kā arī LĀPOS. Par kursu apmeklēšanu tiek piesķirti 16 TIP.

   

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me