Sintijas Strautiņas-Strēles prakse

 

 1. Sejas kopšanas procedūras

  Sejas ādas kopšanas procedūras veicu ar vācu profesionālo kosmētiku Inspira Cosmetics, kā arī ar profesionāliem aromaterapeitiskiem kosmētiskiem līdzekļiem.

  INSPIRA ādas kopšanas produktu sērija apvieno Alpu neskartas dabas skaistumu ar modernās kosmētikas tehnoloģijām.

  Ēdelveiss ir Suisse Absolue sērijas simbols un aktīvā sastāvdaļa. Sejas un ķermeņa kopšanas produktu sastāvā ir arī tādi Šveices Alpu floras parstavji kā kazroze, šaurlapu ceļmallapa, malva un budleja.

  Inspira produkti sadalīti trīs kopšanas grupās- sausai ādai, taukainai ādai un nobriedušai ādai. Tie spēj precīzi sabalansēt katra ādas tipa un stāvokļa vajadzības. Izteikts nomierinošs, pretiekaisuma efekts padara šīs sērijas produktus īpaši piemērotus jūtīgas ādas kopšanai.

  Iespējams iegādāties Inspira Cosmetics  produktus ikdienas lietošanai !

  1. Pieniņš: hydra + 6100

  Produkta apraksts:       Attīrošs pieniņš ar maigas iedarbības sastāvdaļām no normālas līdz sausai ādai. Ēdelveisa ekstrakts, kas ir sērijas aktīvā substance ar Šveices Alpu kalnu spēku un tīrību, sniedz rezultātus sagatavošanās procesā: iedarbojas, lai mīkstinātu ādu un lai aizsargātu šūnas un audus, tas stiprina ādu un uzlabo tās dabisko aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem. Rezultātā tīrīšanas laikā sākas pret novecošanas iedarbība.

  Iedarbība un specifiskas īpašības:       Mīkstinošs; Iedarbojas, lai optimāli uzlabotu ādas dabisko aizsarg spēju; Mitrinošs; Saudzīgs tīrīšanas laikā; Novērš ādas novecošanu.

  2. Toniks: hydra + 6101

  Produkta apraksts:       Sejas toniks, kas nesatur alkoholu. Piemērots no normālas līdz sausai ādai. Pēc attīrīšanas sejas ādu jāatsvaidzina, taču nodrošinot saudzīgumu. Mitrinošās aktīvās vielas ļoti līdzinās ādas dabīgajiem komponentiem, lai sasniegtu īpaši augstu izturību un palielinātu ādas mitruma saglabāšanas spēju. Aktīvās mīkstinošās vielas sniedz ādai pozitīvas sajūtas un sagatavo to kopjošam krēmam.      Šis efekts izskaidrojams ar sērijas aktīvo vielu, kas cēlusies no kontrolētām, ekoloģiski vadītām kalnu pļavām Šveices Alpos. Papildus šūnu un audu stiprināšana paaugstina pašaizsardzību pret tādām apkārtējās vides ietekmēm kā brīvie radikāļi. Šis toniks satur arī vērtīgas sastāvdaļas, kuras palīdz aizkavēt priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes.

  Iedarbība un specifiskās īpašības:       Ādu mīkstinošs; Iedarbojas tā, lai optimāli uzlabotu ādas dabisko aizsardzību; Papildus mitrināšana un mitruma daudzuma regulēšana; Palīdz aizkavēt priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes; Nodrošina saudzīgu iedarbību tīrīšanas laikā kā sagatavošanas procesā pirms sejas krēma uzklāšanas.

  Galvenās aktīvās vielas:      Ēdelveisa ekstrakts no Šveices Alpiem, ar tīru bioloģisko kvalitāti, Ecocert sertificēts; Alvejas ekstrakta želeja kā ievērojama mitruma saglabāšanas sastāvdaļa; Pentavitīna mitruma saglabāšanas komplekss uz saharīda bāzes, kas ir identisks tam, kāds ir ādā.

  Lietošana:  Uzklājiet pietiekamu daudzumu tonika uz diviem kokvilnas vates gabaliņiem un maigi noklājiet seju, acu un kakla zonu. Šis solis konsekventi seko pēc tīrīšanas ar Suisse Absolue tīrītāju hydra +. Ādas labsajūta ir manāma tikai tad, ja tiek kombinēti abi produkti un tie sagatavo arī tālāk sekojošajām kopšanas procedūrām.

  3) Gēlveida attīrītājs: pure + 6102

   Produkta apraksts:       Attīroša želeja, kas ir īpaši izstrādāta taukainai un jaukta tipa ādai. Līdzsvarojošas sastāvdaļas saudzīgi, bet ar spēcīgu iedarbību nodrošina tīru seju, jo īpaši, ja bieži attīstās izsitumi. Pārmērīgi agresīva mazgāšana parasti izraisa nepatīkamas sajūtas, tātad mitruma piegāde ir īpaši svarīga. Tīrīšanas želejai paralēli ir pozitīva ietekme uz sebuma ražošanu - to ir vieglāk regulēt.      Kā sērijas aktīvā viela ar Šveices Alpu pasaules spēku un antibakteriālo iedarbību, Ēdelveisa ekstrakts attīsta maksimālo rezultātu, kad āda tiek sagatavota kopšanai: mīkstina ādu, un aizsargā šūnas un audus, tādējādi stiprinot ādu un uzlabo tās dabisko aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem. Rezultātā, pret-novecošanas efekts sākas jau tīrīšanas laikā.

  Iedarbība un specifiskas īpašības:      Līdzsvarojošs, ādu nomierinošs un mīkstinošs; optimāli uzlabo ādas dabisko aizsardzību; papildus mitruma piegāde un mitruma satura līdzsvarošana; Pretiekaisuma iedarbība; Radikāļu pārtvērējs, tātad antioksidants, aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanu.

  Galvenās aktīvās vielas:        Ēdelveisa ekstrakts un Kazroze no Šveices Alpiem ar tīru bioloģisko kvalitāti, Ecocert-sertificēts; Alvejas ekstrakta želeja kā izcils mitruma saglabāšanas komponents; Pentavitīna mitruma saglabāšanas komplekss balstīts uz saharīda un mitruma kompleksa, identiska tam, kāds atrodams ādā; Alantoīns

  Lietošana:       Vienmērīgi uzklāt Suisse Absoulue sejas tīrāmo līdzekli: pure + uz sejas un kakla un uzmanīgi ar pirkstu galiem maigās apļveida kustībās iemasējiet to ādā. Noņemiet ar mitrām kompresēm. Pēc tam lietojiet atbilstošu toniku un tonizējiet ādu. Inspira ādas kopšanas eksperti iesaka Suisse Absolue toniku: pure+, kas ir piemērots taukainai un jaukta tipa ādai.

   4) Toniks: pure + 6103

   

  Produkta apraksts:      Sejas toniks, kas nesatur alkoholu taukainai un jaukta tipa ādai. Svarīgākās sastāvā ir pretiekaisuma un sebumu regulējošās aktīvās vielas, kā arī sērijas aktīvā viela ēdelveisa ekstrakts. Tā attīrošā iedarbība ir saistāma ar kultivēšanu ierobežotās, ekoloģiski pārvaldītās kalnu pļavās Šveices Alpos, tas tonikam ir papildus ieguvums. Ēdelveiss stiprina šūnas un audus un uzlabo ādas dabisko aizsardzību pret vides kaitīgo ietekmi, piemēram, brīvajiem radikāļiem. Šeit uzsvars tiek likts uz kosmētiskiem pasākumiem, lai aizkavētu sākotnējās priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes.Pēc tīrīšanas, šis toniks palīdz uzlabot sejas krāsu. Ir īpaši svarīgi, lai seja atpūstos, lai visas pret kairinājuma aktīvās vielas, varētu pilnībā iedarboties.

  Iedarbība un specifiskas īpašības:       Ādu mīkstinošs; pretiekaisuma un pret kairinājuma iedarbība; regulē ādas sebuma ražošanu, līdzsvaro mitruma saturu; aizkavē priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes; nodrošina kopšanu tīrīšanas laikā, kad to sagatavo sejas krēmam.

  Galvenās aktīvās vielas:       Ēdelveisa ekstrakts no Šveices Alpiem, tīras bioloģiskās kvalitātes, Ecocert-sertificēts; Kazroze, tīras bioloģiskās kvalitātes, Ecocert-sertificēts; Alvejas ekstrakta želeja kā izcils mitruma saglabāšanas komponents; dabiskā mitruma saglabāšanas komplekss un ogļhidrātu komplekss, Alantoīns

  Lietošana:        Suisse absolue tonika: pure + lietošana vienmēr seko pēc sākotnējās intensīvās tīrīšanas ar līdzekli ādas tīrīšanai - ideāli, ja tas arī ir pure + variants. Iemesls tam ir tāds, ka abu produktu kombinēšana optimāli sagatavo ādu tālākai kopšanai. Uzklājiet pietiekamu daudzumu tonika uz diviem vates spilventiņiem un iemasējiet viegli acu, sejas un kakla zonā. Tagad ir noņemti nevēlamie krāna ūdens un attīrošās želejas pārpalikumi. Kad āda ir pilnīgi iztīrīta poru-dziļumā, tā izskatās rožaina un svaiga.

  5) krēms: soft + 6201

  Produkta apraksts:  Kopjošs krēms taukainai un jaukta tipa ādai ar vieglu formulu, kas maigi klājas, neapgrūtinot to. Rūpīgi sabalansētais lipīdu saturs, kas piemērots abiem ādas tipiem, kopj, taču neatstāj taukainu spīdumu. Izstrādāts gan kā dienas, gan nakts kopšanas produkts, krēms jālieto pēc iepriekšējiem tīrīšanas soļiem un tas pastiprina abu ekoloģiski tīro Šveices augu ekstraktu iedarbību. Tā iemesla dēļ, ka tas satur gan sērijas aktīvo vielu, ēdelveisa ekstraktu, gan vēl vienu neskartās Alpu floras vides komponentu. Budleja pieder pie krāšņi ziedošās budlejas dzimtas un kā Ecocert sertificēts ekstrakts sniedz izcilu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem. Formula tika izstrādāta kosmētiskās pētniecības cīņā pret bīstamo UVB radiācijas ietekmi, kas īpaši ietekmē epidermas raga kārtas veidojošās šūnas. Šis Šveices augu ekstrakts spēj ievērojami aizkavēt ādas novecošanas pazīmes, jo tas ir bagāts ar vielām, kas pārtver brīvos radikāļus. Arī pentavitīna ādas mitruma līmeņa saglabāšanas komplekss ir labvēlīgs. Šīs vielas, kas ir uz cukura bāzes, paaugstina ādas spēju saglabāt mitrumu un  prasmīgi atdarina dabiskos ādas procesus.

  Ietekme un specifiskas īpašības:     Daudzkārša aizsardzība pret ādas novecošanas pazīmēm, izmantojot vairākas vielas, kas pārtver brīvos radikāļus; Izstrādāta īpaša formula, lai apkarotu UVB radiācijas un UV staru bīstamo ietekmi; Stiprina audus un aizsargā šūnas ( šūnu kodolus); Ādu-nomierinoša, pretiekaisuma iedarbība; Veicina ādas dabisko mitruma līmeņa saglabāšanas spēju.

  Galvenās aktīvās vielas:      Ēdelveisa ekstrakts un budleja no Šveices Alpiem ar ekoloģiski tīru kvalitāti un Ecocert sertifikātu, Pentavitīna mitruma saglabāšanas komplekss uz saharīda bāzes.

  Lietošana: Skaistumkopšanai mājas apstākļos:     Katrs 24 stundu kopšanas produkts visspēcīgāk iedarbosies tikai tad, ja to lietos uz ādas, kura tikusi dziļi un profesionāli attīrīta. Tādēļ svarīgi ir, lai vispirms āda būtu attīrīta, dariet to no rīta un vakarā atbilstoši Jūsu ādas tipam. Tad maigi un uzmanīgi uz sejas uzklājiet dienas vai nakts krēmu vai lietojiet kā pamatu grimam, ja nepieciešams.

  Skaistumkopšanai salonā:     Ideāli piemērots vieglai, noslēdzošai kopšanai un arī kā grima bāze.

  6) Krēms: medium + 6203

   Produkta apraksts:
        Šī maigā krēma formula ir radusies, izmantojot dabīgo Makadamijas eļļu, kas ātri uzsūcās ādā. Krēma lipīdu saturs, kas ir nedaudz augstāks nekā krēmā: soft +, sniedz piemērotu kopšanu no normālas līdz sausai ādai.
  24h iedarbības krēms ir piemērots lietošanai gan dienā, gan naktī. Ar kopjošām un mitrinošām sastāvdaļām tas regulē ādas vajadzības un aizkavē priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes. Tas attiecās gan uz aktīvo, gan atpūtas fāzi, kurā tā atjaunojas.
         Atkal galvenie ir Šveices augu ekstrakti, kas ar savām pilnīgajām īpašībām ļauj sasniegt labāko ādas pašsajūtu. Sērijas aktīvajai vielai ēdelveisa ekstraktam piemīt audus stiprinošas un šūnas aizsargājošas īpašības, tas izlīdzina ādu, aizsargā to no brīvajiem radikāļiem un tādējādi arī novērš priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes.
          Ecocert-sertificētais ēdelveiss apvienots ar budleju, kam arī piemīt patiesi ekoloģiska kvalitāte. Modernā pētniecība pierāda, ka šis ekstrakts cīnās ar bīstamo UVB radiāciju un UV stariem, neitralizējot to kaitīgo ietekmi. Šveices Alpu augs ir bagāts ar vielām, kas pārtver brīvos radikāļus, tāpēc tas nodrošina efektīvu, aizsargājošu vairogu cīņā ar krunciņām un aizkavē priekšlaicīgas ādas novecošanas pazīmes.

  Elastība tiek paaugstināta, izmantojot pentavitīna kompleksu, kas veicina ādas spēju saglabāt mitruma līmeni, jo tā cukura savienojumi cieši saistās ar ādas virsmu un aizkavē mitruma zudumu- šis process līdzinās dabiskajiem mehānismiem.

  Ietekme un specifiskas īpašības:          Sastāvā esošie lipīdi nodrošina papildus kopšanu; Daudzkārša aizsardzība pret priekšlaicīgām ādas novecošanas pazīmēm, izmantojot dažādas vielas, kas pārtver brīvos radikāļus; Īpaša formula, lai cīnītos ar UVB radiācijas un UV staru kaitīgo ietekmi; Stiprina audus un aizsargā šūnas (šūnu kodolus); Ādu nomierinoša, pret-iekaisuma iedarbība; Uzlabo ādas dabisko mitruma līmeņa saglabāšanas spēju.

  Galvenās aktīvās vielas:      Ēdelveisa ekstrakts un budleja no Šveices Alpiem ar ekoloģiski tīru kvalitāti un Ecocert sertifikātu, Makademijas eļļa, Pentavitīna mitruma saglabāšanas komplekss uz saharīda bāzes

  Lietošana: Skaistumkopšanai mājas apstākļos:     Katrs 24 stundu kopšanas produkts visspēcīgāk iedarbojas tikai tad, ja to lieto uz ādas, kura tikusi dziļi un profesionāli attīrīta. Tādēļ tīriet to gan no rīta, gan vakarā atbilstoši Jūsu ādas tipam. Tad maigi un rūpīgi uz sejas uzklājiet dienas vai nakts krēmu vai, ja nepieciešams, lietojiet to kā pamatu grimam.

   Sīkāku informaciju par kosmētiku iespējams iegūt šeit: http://www.inspira-cosmetics.lv/


Built with Berta.me