Sintijas Strautiņas-Strēles prakse

 

 1. Par mani

  Foto: Daiga Atvare

  Foto: Daiga Atvare

  Esmu absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti 1998.gadā, Rigas Kosmētikas skolas Talākizglītības programmu Kosmetoloģijā. Esmu sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste, masiere un kosmētiķe.

  Kopš 2004.gada līdz šim laikam strādāju Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā par profesionālās izglītības skolotāju. Studentiem, atbilstoši akreditētai izglītības programmai mācu ķermeņa kopšanas procedūras un elektroterapiju kosmetoloģijā. 2011.gadā atvēru fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārsta un kosmētiķa praksi.

  Katrs no mums, lai cik dažadi mēs esam, ir nācis uz šīs zemes ar vienu kopīgu mērķi- iemācīties mīlēt sevi un citus. Sevis mīlēšanas viena no izpausmēm ir fiziskā ķermeņa kopšana. Bez fiziskā ķermeņa kopšanas, būtiska ir nepārtraukta garīga pilnveidošanās un attīstība. Veselība ir veselīgu domu un dzīvesveida, veselīgu ieradumu iznākums. Klientiem veicu ārstnieciskas procedūras, tādas kā ārstniecisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu un estētiskas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras. Esmu apguvusi apmācību seminārus kristālu terapijā. Kristālus pielietoju gan sejas, gan ķermeņa kopšanas procedūrās. Pasniedzu arī kosmētiķu kvalifikācijas celšanas kursus Pēdu masāžā.

  Regulāri apmeklēju gan ārstu kvalifikācijas celšanas konferences, kursus, gan dažādas kosmētiķu kvalifikācijas pilnveides programmas, konferences, kongresus, kuros piedalos gan kā klausītāja, gan lektore, gan žūrijas locekle. 

  Patreizējās inereses saistītas ar personīgu garīgo pilnveidošanos, jogu, profesionālo izaugsmi, kā arī brīvā laika pavadīšanu kopā ar saviem bērniem.

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me