Sintijas Strautiņas-Strēles prakse

 

 1. Par mani

  Foto: Daiga Atvare

  Foto: Daiga Atvare

  Esmu absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Ārstniecības fakultāti 1998.gadā, Rigas Kosmētikas skolas Talākizglītības programmu Kosmetoloģijā. Esmu sertificēta fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārste, masiere un kosmētiķe.

  Kopš 2004.gada līdz šim laikam strādāju Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā par profesionālās izglītības skolotāju. Studentiem, atbilstoši akreditētai izglītības programmai mācu ķermeņa kopšanas procedūras, elektroterapiju kosmetoloģijā un aromaterapijas pamatus. 2011.gadā atvēru fizikālas un rehabilitācijas medicīnas ārsta un kosmētiķa praksi.

  Katram no mums, lai cik dažādi mēs esam un kādus ceļus ejam, ir dota iespēja iemācīties parūpēties par sevi un iemīlēt pasauli visapkārt.

  Procedūras, ko veicu, var palīdzet Jums justies labāk, mierīgāk, brīvāk, skaistāk. Klientiem veicu ārstnieciskas procedūras, tādas kā ārstniecisko masāžu, punktu masāžu, kinezioloģisko teipošanu, ritmisko ķermeņa ierīvēšanu un estētiskas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, pielietojot ēteriskās eļļas. 

  Pasniedzu arī kosmētiķu un masieru kvalifikācijas celšanas kursus Pēdu masāžā.

  Regulāri apmeklēju gan ārstu kvalifikācijas celšanas konferences, kursus, gan dažādas kosmētiķu kvalifikācijas pilnveides programmas, konferences, kongresus, kuros piedalos gan kā klausītāja, gan lektore, gan žūrijas locekle. 

  Patreizējās inereses saistītas ar personīgu garīgo pilnveidošanos, biodeju, profesionālo izaugsmi, kā arī brīvā laika pavadīšanu kopā ar saviem bērniem.

Sintija Strautiņa-Strēle ©

Built with Berta.me